logo czc

"U Standy jsem si vždy cenil jeho komplexního pohledu na věc. Dokázal každou věc posoudit ze všech potřebných pohledů a navrhnout nejlepší možné řešení."

Josef Matějka majitel CZC.cz

    Postupně jsem začal budovat profesionální vrcholový management a Standa se mohl v roce 2011 odsunout z pozice výkonného managera na pozici poradce majitele, jehož hlavními úkoly bylo zavedení kontrolingu a správy ve všech mých společnostech a hledání nových strategických příležitostí pro CZC.cz.

    Do CZC.cz jsme díky tomu v roce 2013 integrovali společnost Mobility s r.o. (značková prodejna www.ASUS.as ) a společnost OK Computers (největší IT prodejce v Pardubickém kraji.

    Standa také nastartoval proces budování sítě kamenných poboček. V roce 2010 otevřel prvních 5 poboček v Praze a připravil celý proces k předání do standardních procesů.

U Standy jsem si vždy cenil jeho komplexního pohledu na věc. Dokázal každou věc posoudit ze všech potřebných pohledů a navrhnout nejlepší možné řešení.    

      Standa byl vždy velmi procesně zaměřen. Nastavování procesů ve firmě, která roste tak dynamicky jako CZC.cz je klíčové, a toto bylo hlavní oblastí práce ředitele firmy, ve které Standa 10 let působil. Jeho krédem bylo, že pokud fungují hlavní procesy, může se pak věnovat vylepšování a hledat nové příležitosti a firma nemusí marnit čas řešením stále se opakujících problémů.

    Standovou dominantou byl a je obchod a komunikace s lidmi. I to bylo důvodem proč se postupně stáhl z vrcholového managementu a začal se primárně věnovat poradenství v oblasti managementu a nákupu a prodeji firem.

    Závěrem tohoto referenčního dopisu chci Standovi poděkovat za velmi přínosnou spolupráci a přeji mu do budoucna mnoho pracovních i osobních úspěchů a spoustu stejně spokojených partnerů jako jsem i já.

    hezký den,
    Josef Matějka

 

 

Back to Top