mobility"Tyto konzultace byly pro mě velkým přínosem. Byly vedené nenásilným způsobem, metodou koučování, pokládáním správných otázek … Není nic přínosnějšího, než když Vám kouč umožní věci objevovat sám. Jen tak pro Vás mají skutečnou hodnotu."

Jiří Ondrák, majitel Mobility s.r.o.

V době, kdy jsem veškerý čas a energii spotřebovával na denní operativu při řízení své společnosti, na hašení problémů, v době, kdy nezbýval čas a možná ani vůle se na věci podívat s nadhledem, kdy jsem měl pocit, že neřeším ty opravdu důležité věci pro mou firmu, jsem začal spolupracovat se Standou, jako konzultantem v otázkách řízení společnosti.  

  Na našich týdenních schůzkách jsme probírali témata ze všech oblastí chodu mé firmy. Těmi ústředními ale bylo, jak firmu posouvat dál, jaká by měla být role majitele společnosti, jak různě se dá přistupovat k řešení operativy

Tyto konzultace byly pro mě velkým přínosem. Byly vedené nenásilným způsobem, metodou koučování, pokládáním správných otázek … Není nic přínosnějšího, než když Vám kouč umožní věci objevovat sám. Jen tak pro Vás mají skutečnou hodnotu.

    Za více než rok této spolupráce jsem ušel velký kus cesty a jsem za to Standovi vděčný.

    Naše spolupráce vyvrcholila prodejem společnosti, na kterém se významným způsobem podílel při dojednávání základních podmínek transakce.

    Jiří Ondrák majitel Mobility s.r.o.

 

 

Back to Top