• Potřebujete strategického managera, který bude firmu denně řídit
  • Chcete Vaši firmu akcelerovat a zajistit další růst?
  • Chcete vstoupit na nové segmenty trhu
  • Chcete zkvalitnit péči a řízení zákazníků?
  • Připravujete byznys plán a marketingovou strategii, která bude opravdu efektivní?
  • Chcete firmu připravit pro vstup investora?

 

Mou specializací je řízení obchodní firmy s primárním zaměřením na online trh v propojení s pobočkovou sítí. Díky svému více než 15letému působení v tom nejprogresivnějším segmentu trhu – prodeji počítačů – vím, že vždy byl, je a bude o krok před ostatními, a proto mohu s náskokem před konkurencí aplikovat své zkušenosti i do dalších segmentů trhu.

Mou hlavní předností je komplexní pohled na řízení firmy na základě byznys plánu, který připravím  a přenesu na celou firmu. Nemám rád střelbu naslepo. Jedině tu plánovanou, s měřitelnými předpoklady a dopady do P&L.

Proto umím velmi dobře nastavit, řídit a rozvíjet byznys model jak z pohledu zákazníka, který se rád a pravidelně bude vracet, tak z pohledu majitele společnosti, která chce být stabilní a vykazovat rostoucí zisk. Jen díky správně vybudované a dobře pochopené organizační struktuře a vyváženému týmu lidí, může firma fungovat.

Během své dosavadní kariéry jsem si prošel všemi pozicemi od skladníka, až po ředitele.  Mým cílem je pomáhat lidem okolo sebe dosahovat cílů a zlepšovat se. Pokud se zlepšuje tým, zlepšuje se zároveň s tím i celá firma a její výkonnost.

 

 

 

 

 

Back to Top